Reklamy Nokaut.pl w Google Shopping Ads

Promuj się w Google Shopping bez zbędnych formalności

Przejmujemy cały ciężar konfiguracji usługi. Wystarczy, że założysz konto w Nokaut.pl, a my wykorzystamy nasze autorskie technologie do automatycznego uruchomienia kampanii Product Listing Ads (PLA) w wyszukiwarce Google.

Remarketing w oparciu o zachowania klienta

Internauci bardzo rzadko kończą swoje poszukiwania po pierwszym zetknięciu z produktem. Nasz innowacyjny system analizuje zachowania Twoich klientów, więc kiedy ktoś ponownie wyszuka dany produkt w Google, podbijemy stawkę na Twojej kampanii, żeby wyświetlić ją w czołówce.

Remarketing w oparciu o zachowania klienta

Oficjalne wsparcie od Google

Jako jedna z niewielu firm na świecie przeszliśmy proces certyfikacji “CSS Premium Partner”. Pozostajemy w ścisłych relacjach ze specjalistami po stronie Google, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość naszych usług.

Dedykowany opiekun kampanii

Każda kampania jest przypisywana do certyfikowanego opiekuna, który monitoruje jej efektywność. Możesz się zdać na doświadczenie naszego pracownika, ale możesz też ustalić z nim jasne wytyczne dotyczące promowania Twoich produktów.

Dedykowany opiekun kampanii
Kampania PLA uszyta na miarę

Kampania PLA uszyta na miarę

Możesz zawęzić obszar Twojego katalogu do promowania. Może to być konkretna kategoria, konkretny przedział cenowy lub nawet lista konkretnych produktów. Twój opiekun skonfiguruje wszystko za Ciebie.

asortyment sportowy

"Polecamy działania marketingowe oraz szerszą współpracę z serwisem nokaut.pl. Otrzymaliśmy znakomite rozwiązania reklamowe i wizerunkowe przystosowane do naszej branży."

asortyment odzieżowy

"Kampanię google shopping wykupiliśmy na próbę, natomiast jej rezultat przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Porównując równoległe miesiące z poprzednich lat, zauważyliśmy, że obroty sklepu zwiększyły się dwu- trzykrotnie, zwiększył się też znacznie ruch na stronie. Dzięki tym kampaniom jesteśmy bardziej widoczni, a do sklepu trafiają Klienci, którzy w 80% finalizują swoje koszyki."

asortyment motoryzacyjny

„Współpraca nabrała rozpędu po udzieleniu dostępu do Google Analytics. Opiekun naszej kampanii wykazał się sporym doświadczeniem, a omawiane źródło ruchu jest obecnie jednym z najbardziej dochodowych.”

Liczba naszych klientów stale rośnie!

sklepów

1034

kampanii

2014

produktów

2 125 036